جالب شهر

سرمایه‌گذاری در صنعت نفت پس از اجرای برجام شتاب می‌گیرد

سرمایه‌گذاری در صنعت نفت پس از اجرای برجام شتاب می‌گیرد

خبرگزاری میزان - معاون پارلمانی وزیر امور خارجه کشورمان گفت: یکی از مواردی که در برجام آمده است لغو تحریم های نفتی و ضرورت توسعه همکاریها در این بخش است.


به گزارش خبرگزاری میزان، حسن قشقاوی در حاشیه جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ٢١ مهرماه) مجلس شورای اسلامی درباره پیامدهای اجرایی شدن برجام بر حوزه نفت و انرژی اظهار کرد: به‌طور حتم یکی از مواردی که به‌صراحت در برجام آمده است لغو تحریم های حوزه نفت و ضرورت توسعه همکاری ها در این بخش است.
معاون پارلمانی وزیر امور خارجه با اشاره به اهمیت حوزه نفت و انرژی در اقتصاد کشور ادامه داد: انرژی از مواردی بود که در برجام ذکر شده است و امیدواریم آثار مثبتی داشته باشد.
وی درباره چشم‌انداز سرمایه‌گذاری در صنعت نفت و انرژی پس از اجرای برجام، اضافه کرد: بسیاری مایل هستند در صنعت نفت سرمایه گذاری انجام دهند و منتظر هستند زمینه فراهم شود ازاین‌رو با اجرای برجام شتاب خوبی در سرمایه‌گذاری در بخشهای نفت، گاز، پتروشیمی و سایر حوزه ها ایجاد خواهد شد.
بر اساس این گزارش، در جریان بررسی طرح اجرایی برجام در جلسه علنی امروز( سه‌شنبه ٢١ مهرماه) مجلس شورای اسلامی، ماده‌ واحده و بندها و تبصره های طرح اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به صورت کلی به رای گذاشته شد که ١٦١ نماینده به آن رای موافق دادند.
انتهای پیام/
سرمایه‌گذاری در صنعت نفت پس از اجرای برجام شتاب می‌گیرد
امتیاز: 3.7 - 723 رای